Nasi Fizjoterapeuci

Centrum Rehabilitacji Niepołomice

mgr Agnieszka Ciempka

Tytuł magistra fizjoterapii uzyskała na uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Fizjoterapeuta i terapeuta manualny z 25 letnim stażem.
Podstawą terapii prowadzonej przez P. Agnieszkę jest globalne spojrzenie na organizm ludzki oraz kompleksowe podejście do pacjenta, które pozwala na precyzyjne określenie przyczyny problemu. Terapię planuje indywidualnie zgodnie z potrzebami pacjenta. W pracy korzysta z technik poznanych w trakcie kształcenia oraz w ramach następujących szkoleń: terapia powięziowa (FDM), terapia manualna w ujęciu osteopatycznym oraz Kinesiology Taping. Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej, posiada duże doświadczenie w pracy z kręgosłupem.

Karolina Ciempka - rehabilitant Niepołomice

mgr Karolina Ciempka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, terapeutka metody PNF. Swoje doświadczenie zdobywała zarówno w placówkach prywatnych jak i publicznych.
Nieustannie dąży do zwiększania kompetencji zawodowych poprzez uczestnictwo w kursach rozwijających dla fizjoterapeutów.
Stosuje nowoczesne, a zarazem sprawdzone metody terapii m.in.: Mulligan, PNF, Kinesiotaping, Neuromobilizacje, PIR, terapia mięśniowo – powięziowa.
Każdego pacjenta prowadzi indywidualnie, a terapię dostosowuje do jego potrzeb.
Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej, neurologicznej oraz rehabilitacji sportowej.

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas metodami terapii